Умови покупки

Як замовити товар в нашому магазині? 

За допомогою Корзини: Поруч з потрібним товаром натисніть “Купити”. Тоді в новому вікні введіть свої дані для відправки. Ці дані ми використовуємо виключно для відправки замовлення компанією-перевізником. Якщо замовлення було оформлене після 18:00 або у вихідний день – обробка замовлення відбудеться наступного робочого дня.

По телефону: Прийом замовлень по телефону відбувається з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00 Если заказ был оформлен после рабочего времени или в выходной день, обработка заявки происходит в следующий рабочий день.

Оплата товару

Оплатити куплений товар ви можете будь-яким зручним Вам способом: 

— наложеним платежем, при отриманні товару в офісі компанії-перевізника (Нова Пошта, Делівері). Ви перевіряєте товар в присутності працівника перевізника і, якщо все в порядку, оплачуєте покупку готівкою чи картою.

— безготівковим переказом за допомогою терміналу, каси або мобільного додатку.

При оплаті переказом, обробка замовлення починається після надходження коштів на розрахунковий рахунок. Зазвичай від моменту оплати до надходження коштів проходить від однієї до кількох годин, залежно від банку та часу переказу.

Доставка товару 

Доставка товару здійснюється наступними перевізниками:

При отриманні товару переконайтесь в цілісності упаковки. Обов’язково перевірте крихкий вантаж в присутності працівника транспортної компанії (товар страхується на повну суму для уникнення збитків).

Гарантійні зобов’язання

На кожен куплений у нас товар поширюється гарантія від 2 тижнів до 1 року (в залежності від фірми-виробника конкретного товару).

Також, у відповідності з Законом України “Про захист прав споживачів”, покупець має право повернути або обміняти куплені товари на протязі 14 календарних днів з дати покупки.  Поверненню підлягають тільки товари без слідів експлуатації та при наявності фабричної упаковки.